Reklama, která je finančně nenáročná

By in
No comments

V dnešní době, kdy je zejména v oblasti prodeje různého druhu zboží velká konkurence, je zapotřebí, aby se výrobce či dovozce zviditelnil co nejlepším a nejefektivnějším způsobem. Každý způsob je tedy vítaný a lze k tomu použít i zdánlivé maličkosti. Například lepící pásky s potiskem.

lepící páska

  • Můžete si nechat natisknout na tento obalový materiál například
    • logo vaší firmy
    • webovou adresu
    • nebo další důležité informace.

Není také problém vytvořit netradiční grafickou podobu, která zaujme na první pohled.Lepící pásky tedy mohou plnit hned několik funkcí. Nemusejí být jen fixačním materiálem, díky kterému se zboží nevysype.

  • V současné době nabízejí výrobci vysoce kvalitní PP folie, které spolu se špičkovým akrylátovým lepidlem poskytnou dokonalý komfort pro všechny účely.
  • Tímto způsobem můžete i odlišit pomocí různobarevných motivů obsah zabalených balíčků.

Informujte o své firmě, jak se dá

Potištěné lepící pásky využívají pro svou práci například i stavitelé anebo policisté. Slouží tedy i jako informativní záležitost. Potisk je možný vytvořit jednobarevný, dvoubarevný nebo komfortní tříbarevný. Díky této možnosti zvýšíte i prestiž své značky a zákazník se příště může rozhodnout i na základě takovýchto zdánlivých maličkostí.

páska

  • Odlišíte se zajímavým způsobem od konkurence tím, že můžete umístit na lepící pásku například vtipný slogan, který pobaví a zaujme.

Na tento obalový materiál můžete také nechat natisknout třeba varování nebo upozornění na zboží křehké nebo rozbitné. Kvalitní lepidlo zaručí, že se rozhodně nic cestou nerozbalí a nedojde k žádným škodám. Akrylátové lepidlo nedrží jen několik dnů, ale v případě potřeby se udrží na svém místě i několik let. Dostaňte se tedy do podvědomí svých stávajících i potencionálních zákazníků a využijte tuto reklamní záležitost tím pravým způsobem.