Párty pod širým nebem

By in
No comments

I když datum ještě není úplně jarní, pomalu ale jistě se blíží. S teplým počasím odhazujeme své teplé oblečení a láká nás to k činnostem venku na vzduchu. Jak nejlépe přivítat jaro? No přece pořádnou zahradní párty. I když teprve až v létě to bude na večerní grilovačku, už i na jaře můžete své přátele pozvat na posezení u dobrého jídla a pití pod širým nebem. A protože jarní počasí ještě může být nevyzpytatelné, pořiďte si zahradní párty stan, pak vás nic neohrozí a vaší akci nepokazí třeba náhlý déšť. A pokud máte děti, nezapomeňte ani na ně a dopřejte jim dětskou párty na zahradě. Budou nadšené.

grilování na zahradě

Bez čeho se neobejdete

·         Párty stan: meteorologové sice dokážou počasí předpovědět na několik dní dopředu, ovšem proti přírodě jsou krátcí a tak i přes ty nejpřesnější předpovědi nikdy nevíte, kdy se může počasí úplně otočit. Aby vás nic nemohlo zaskočit, a byli jste na všechno perfektně připravení, postavte si na zahradě párty stan, kam se můžete bezpečně schovat, při nečekané nepřízni počasí.

·         Jídlo a pití: kdyby nebylo občerstvení, asi by vám na vaši párty moc lidí nedorazilo. A když už chystáte jídlo na párty, mělo by být trošku originální. Koukněte na internet a inspirujte se originálními recepty na pochoutky, které nejen dobře chutnají, ale i vesele a hravě vypadají. Jako hostitelé pak budete za hvězdu. A pokud budete pořádat dětskou oslavu nebo párty, neměly by chybět nutelové sendviče z piškotů. Stačí, když slepíte k sobě dva piškoty nutelou a navrch je můžete ještě dozdobit čokoládou a namalovat jim obličejíčky. Jednoduché ale osvědčené a oblíbené, tak vyzkoušejte.
banány ve sklenici

·         Výzdoba: na žádné párty nemůže chybět také výzdoba. Nejen, že to vypadá hezky, ale také navodí tu správnou atmosféru. A při dětských párty to samozdřejmě platí dvojnásob. I když také dospělí se mohou vyhrát. Takže rozvěste balónky, přidejte lucerničky nebo lampióny a pokud máte trošku romantickou duši, určitě přidejte také louče. Kromě toho, že vypadají, když se setmí kouzelně, jistě vám také připomenou dětství. Oheň má zkrátka magickou moc.

Párty pod širým nebem
4 (80%)3