Malování nebo patchwork

By in
No comments

Je známou pravdou, že při ručních pracích se člověk tak nějak odreaguje a zapomene alespoň na chvíli na běžné starosti. On totiž soustředit se pouze na jednu činnost, i když třeba ne příliš náročnou, má osvobozující účinky. Prostě děláte jednu věc, která vás právě v tu chvíli baví, prostě jen odpočíváte. Není dobré stále podávat výkony, ať už fyzické nebo psychické. Někdy je fajn pracovat rukama a moc nepřemýšlet. Jestli vás teď napadlo, že jste odjakživa na ruce nešikovní a vlastně vám nic moc nejde, nepropadejte panice. Existuje nesmírné množství volnočasových aktivit zaměřených na ruční práce. Nemusíte mít ani pocit, že si z vás přátelé a známí budou utahovat, když se budete věnovat například pletení nebo kreslení krajinek. Jednak je zcela na vás, jak svůj čas budete trávit a jednak všechny tyhle činnosti jsou nyní velmi módní záležitostí. Budete cool.
klubíčka vlny

336x280-4-1474365393.jpg

Kurzy ručních prací

Jestliže si na nový koníček sami netroufáte, ale určitá věc by vás lákala, není nic snazšího, než si najít kurz v místě vašeho bydliště. Zajímá vás tvorba z korálků nebo třeba patchwork? Není problém. Internet je doslova plný nabídek kurzů všemožného zaměření. Stačí si vybrat.
1.       Patchwork je druh ruční práce, která spočívá v sešívání malých kousků látky v různé náměty.  V současné době jde o velmi oblíbenou techniku a využití volného času.
2.       Korálkování vám nejen zlepší zručnost. Můžete si vyrobit mnoho ozdob, od náramků až například k originálním přívěskům na klíče. V kurzech se lze naučit základy navlékání korálků na různé materiály a vytvořit tak například prsten. Pro pokročilejší jsou připraveny kurzy, kde lze své dovednosti zdokonalit a naučit se tak třeba nové techniky nebo se zaměřit na určité výrobky.
potřeby na kreslení
3.       Pletení z papíru je tak trochu i recyklace. Ze starého papíru vyrábíte dekorativní i velmi užitečné předměty.  Můžete tak svými vázami, košíky nebo mísami zkrášlit svůj domov a ještě mít dobrý pocit, že je to jen vaše dílo.
4.       Kreslení nepatří jen k oblíbené zábavě malých dětí. V současné době existuje mnoho kurzů, kde se můžete naučit kreslit svým osobitým stylem, naučit se mnohé například o technikách kreslení a stínování.

Malování nebo patchwork
Ohodnoťte příspěvek
970x250-erotickepradlo4-1429533360.jpg