Kabely nebo HUB, co je lepší?

By in
No comments

V dnešním světě, proto, abyste si zahráli s kamarády či s jinými lidmi po celém světě, už není třeba žádných kabelů ani přípojných zařízení, žádná Téčka a nervy ztracenými nad tím, kde je problém. Multiplayer po internetu drasticky změnil hraní s přáteli a LAN party, takové jako je známe z doby před 15 lety, už zřejmě tak často nebudou. Je však nutné podotknout, že taková zábava stále není cizí těm, kteří v té době ještě s tímto zastaralým způsobem propojení počítačů po své vlastní síti zápasili. A ti si ji samozřejmě rádi opráší, byť se již jedná o dospělé lidi s dětmi, přítelkyněmi a manželkami.
 jít hrát

Co bude třeba?

Na pořádnou LAN zábavu už není třeba žádných kabelů. Ta pravá zábava totiž není v těch drátcích, ale v tom, že srazíte počítače do jedné místnosti a kolektivně si užijete radost z bolavých očí a spousty chipsů a pizzy. Dnes postačí jen internetové připojení a dobrý software, který podporuje jak novější, tak starší hry jako dnes již stařičký Hamachi nebo novější a jednodušší Gameranger. Samozřejmě se můžete pokusit o počítačový HUB, ale proč si kazit večer nastavováním portů apod. Pokud přece jen chcete mít ten oldschoolový pocit z „propojení“, stačí si buď stáhnout šikovný program, který to nastaví za vás anebo spolehnout se na váš internetový modem, který ještě takovou funkci propojení počítačů má.
 automaty videohry

970x250-erotickepradlo4-1429533360.jpg

Internet mění vše kromě nostalgie

Můžete si tak opět zahrát ty staré dobré pecky a prožít ty staré časy, aniž byste slýchávali škrčení pevné linky, hledali, kde se přetrhl kabel, sháněli „téčka“ a nemusíte hledat návody na internetu, jak zapojit správně kabely, což například někdy vytočilo i svatého, když jste našli problém po 2 hodinách u jednoho z hráčů.

starý pc

Co si vlastně dnes zahrajete?

Pokud hledáte nějakou tu inspiraci, na internetu ještě stále funguje spousta komunit, které doslova srší chutí si zahrát a poskytnout také ke stažení neoficiální patche, které napraví některé bugy, které vás ve starých hrách rozčilovaly

Kabely nebo HUB, co je lepší?
Ohodnoťte příspěvek