Jak si na maximum užít hudbu online

By in
No comments

Určitě i vy patříte mezi milovníky dobré hudby. Víte ale, jak si užít takovou hudbu na maximum a bez zbytečných starostí? Slyšeli jste někdy o Spotify? Pokud ne, pak určitě nezoufejte, protože si o této šikovné aplikaci již za malý okamžik povíme více.
hraní na banjo
Ti, kteří Spotify využívají, se nejčastěji dělí na dvě skupiny. První skupina jen prostě poslouchá hudbu a nic neřeší a ta druhá využívá všechny prvky naplno, skládá si playlisty pro každou příležitost apod. Jestliže se i vy rozhodnete Spotify používat, pak se určitě hodí znát nějaké ty tipy a triky, díky kterým budete mít mnohem příjemnější zážitek z celé této služby.
Spotify má nastavenou kvalitu hudby na automatickou. Nemusí to ale vždy přesně odhadnout a mohli byste hudbu poslouchat velmi potichu. Dá se s tím ale samozřejmě něco dělat. Stačí jen, když přejdete do nastavení, do kterého se dostanete přes položku Tvoje hudba a následně kliknete na ozubené kolečko, které se nachází v pravém horním rohu. Nastavit jde dokonce i kvalita streamované hudby.
Může ale také nastat doba, kdy si budete chtít poslechnout celé album vašeho oblíbeného interpreta, který patří do jiného žánru, který běžně posloucháte. Možná že nechcete, aby vaši přátelé viděli, co si zrovna přehráváte a to pokud máte ještě navíc propojené Spotify s Facebookem. Pro tuto příležitost se hodí soukromá relace, kterou si můžete snadno zapnout v nastavení.
děvče se sluchátky
Jedna z výhod je také v tom, že se váš mobilní telefon může použít jako ovladač hudby, která se přehrává na jiném zařízení. Stačí se přihlásit k zařízení s účtem Premium a v dolní části obrazovky vybrat zelený reproduktor.
Hudbu lze ovládat i přes sluchátka. Možná že i vy víte, že přes krajní tlačítka na ovládání sluchátek se dá zvyšovat a snižovat zvuk. Málo kdo už ale ví, že pokud dvakrát poklepete na prostřední tlačítko, pak skladbu přeskočíte.
Vyzkoušejte i vy aplikaci Spotify. Uvidíte, že s ní budete maximálně spokojeni.